Promocje
MATERAC NAWIERZCHNIOWY 160X200, HR, 8CM
MATERAC NAWIERZCHNIOWY 160X200, HR, 8CM

269,00 zł

Cena regularna: 289,00 zł

Najniższa cena: 279,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty

 

Odstąpienie od umowy

 

  1. Konsumentowi oraz przedsiębiorcy prowadzącemu jednoosobową działalność gospodarczą  przysługuje prawo do odstąpienia umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni od momentu otrzymania Towaru (objęcia w posiadanie Towaru przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę inną niż przewoźnik), następnie po przesłaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy konsument ma 14 dni na  odesłanie rzeczy.
  2. Towar należy odesłać na adres: Orchidea ul. anny Walentynowicz 9, 20-328 Lublin
  3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można pobrać TUTAJ.
  4. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można złożyć mailowo pod adresem: biuro@orchidea-materace.pl, w takim przypadku Orchidea-materace.pl niezwłocznie zwrotnie na adres e-mail, z którego otrzymał oświadczenie o odstąpieniu, prześle potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego w sposób.
  5. Zwrot należności nastąpi w terminie 14 dni od momentu otrzymania oświadczenia konsumenta, jednak nie wcześniej niż po otrzymaniu z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta konsumenta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
  6. Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Kupującego uprzywilejowanego użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Kupujący zgodzi się na inne rozwiązanie. W każdym przypadku Kupujący nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
  7. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru oraz ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób niewłaściwy.
  8. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
  9. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi:

  - który zawarł umowę na aukcji publicznej,

  - który zawarł umowę, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl